Skip links

Kurumsal

Caretta Digital Reklam Ajansı ve Paz. Tic. Ltd. Şti.

V.N 7240443126

Dijital pazarlama alanında uzman: Caretta Digital

Dijital pazarlama stratejilerimiz, işletmenizin hedef kitlesine en doğru şekilde ulaşmasını sağlar. Uzman ekibimiz, SEO, PPC reklamcılığı, sosyal medya pazarlama ve web tasarımı gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. Bu uzmanlık alanlarında sunulan hizmetler, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmıştır.

Caretta Digital; Antalya ve İstanbul'da ofisleri bulunan, proje bazlı çalışan sayısı 20'nin üzerinde olan, Küçük ve orta ölçekli işletmelere olduğu kadar büyük markalara ve ajanslara da hizmet veren bir Core Dijital Ajansdır. 

Bir proje için neye ihtiyaç var ise geniş freelance havuzumuz da o işin uzmanını buluyoruz. Sistem Mühendisleri, Web Tasarımcılar, Grafik Tasarımcılar, Sosyal Medya Uzmanları, SEO Uzmanları, Dijital Reklam uzmanları, Metin Yazarları .

Yaptığımız her operasyonun - projenin motivasyonu ''Pazarlama ve Satış'' dır. Markanın ve Ürünün Satılabilirliğini sağlamak bizim, üretimin devamlılığını sağlamak ise markanın görevidir. 

Çalıştığımız marka ile beraber büyümek isteriz. Marka büyüdükçe, iş büyür. Bu yüzden sınırlı hizmet kapasitemizi Vizyonu ve Potansiyeli olan markalara, A+ Plus Reklam ajanslarından daha ekonomik bir fiyata sunarız.

Ne Dediler?

Ara
Whatsapp
İnstagram
Google
Email